m

Vilniaus universiteto Studentų investicinis fondas (VU SIF) – VU SA įsteigtas pirmasis ir didžiausias toks fondas Lietuvoje, skatinantis jaunimą domėtis investicijų valdymu. Kiekvienais metais iš septynių VU studentų suburiama fondo valdyba, kuri įgyja galimybę valdyti tikrą 10 tūkst. eurų investicinį portfelį. Fondo valdybos nariams yra sudaroma galimybė mokytis iš tikrų šios srities profesionalų, o sudaryta mokymų programa užtikrina nenutrūkstamą ir kryptingą darbą siekiant tapti tikru šios srities specialistu. Įgytas žinias fondo valdybos nariai pritaiko analizuodami finansinius instrumentus, kurie yra kotiruojami pasaulio bei Baltijos regiono vertybinių popierių biržose. Ieškodami pelningų ilgalaikio investavimo sprendimų, fondo valdybos nariai atlieka kruopščią fundamentinę ir techninę finansinių instrumentų analizę, o įgyta patirtimi dalijasi rašydami straipsnius, kurie yra publikuojami žurnale „Investuok“.


Jeigu finansų srityje dar vis trūksta žinių, tai nevertėtų nusiminti – kelionę link investavimo gali pradėti nuo svarbios mūsų organizacijos dalies - Projektų komandos. Projektų komanda yra atsakinga už VU SIF prekinio ženklo žinomumo didinimą, socialinių tinklų priežiūrą, viešų paskaitų rengimą, partnerių paiešką. Projektų komandos nariams yra suteikiama išskirtinė galimybė sudalyvauti mokymuose, kuriuose galėsite giliai pasinerti į marketingo bei verslo valdymo teoriją, o įgytas žinias panaudoti garsindami VU SIF ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.