m

Vilniaus universiteto Studentų investicinis fondas (VU SIF) – VU SA įsteigtas pirmasis ir didžiausias toks fondas Lietuvoje, skatinantis jaunimą domėtis investicijų valdymu.

Kiekvienais metais iš septynių VU studentų suburiama fondo valdyba, kuri įgyja galimybę valdyti tikrą 10 tūkst. eurų investicinį portfelį. Fondo valdybos nariams yra sudaroma galimybė mokytis iš tikrų šios srities profesionalų, o sudaryta mokymų programa užtikrina nenutrūkstamą ir kryptingą darbą siekiant tapti tikru šios srities specialistu. Įgytas žinias fondo valdybos nariai pritaiko analizuodami finansinius instrumentus, kurie yra kotiruojami pasaulio bei Baltijos regiono vertybinių popierių biržose.

Ieškodami pelningų ilgalaikio investavimo sprendimų, fondo valdybos nariai atlieka kruopščią fundamentinę ir techninę finansinių instrumentų analizę, o įgyta patirtimi dalijasi rašydami straipsnius, kurie yra publikuojami žurnale „Investuok“.

Vilniaus universiteto Studentų investicinis fondas man buvo vienas nuostabiausių nuotykių ir vienas didžiausių iššūkių gyvenime. Kiekvienam linkiu atrasti tokią erdvę, kokia VU SIF tapo man – įkvepiančią, mokančią, kartais gerai supurtančią, bet visada palaikančią ir parodančią kelią. Laikas, praleistas valdyboje, buvo puikus, be galo džiaugiuosi sutikusi tiek daug protingų ir draugais iš didžiųjų raidžių tapusių žmonių. Esu labai dėkinga už viską! 

Kamilė Varnelytė, VU Ekonomikos fakulteto studentė 

Jeigu finansų srityje dar vis trūksta žinių, tai nevertėtų nusiminti – kelionę link investavimo gali pradėti nuo Projektų komandos.

Projektų komanda yra atsakinga už VU SIF prekinio ženklo žinomumo didinimą, socialinių tinklų priežiūrą, viešų paskaitų rengimą, partnerių paiešką. Projektų komandos nariams yra suteikiama išskirtinė galimybė sudalyvauti mokymuose, kuriuose projektų komandos nariai gali giliai pasinerti į marketingo bei verslo valdymo teoriją, o įgytas žinias panaudoti garsindami VU SIF ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje.

Organizacija - savanoriškai ir kokybiškai ugdanti investuotojų bendruomenę - gyvuojanti tik jaunų, veržlių ir iniciatyvių asmenų dėka!

Vasaris Prunskas, VU SIF alumni

Kiekvienam VU SIF nariui yra suteikiama galimybė mokytis iš tikrų šios srities profesionalų, rasti bendraminčių ir siekti karjeros finansų srityje. Susidomėjai? Daugiau informacijos ieškok VU SIF puslapyje.