Fondo valdymas

Vilniaus universiteto studentų investicinio fondo valdymo organai – visuotinis dalininkų susirinkimas (Vilniaus Universiteto Studentų Atstovybė), investicinis komitetas, projektų komanda ir organizacijos direktorius.

Fondo dalininkai priima su biudžeto tvirtinimu, finansinių ataskaitų susijusius sprendimus. Dalininkai taipogi skiria Fondo direktorių.

Investicinis komitetas yra atsakingas už investavimo strategiją ir jos įgyvendinimą. Kiekvienais metais iš septynių Vilniaus Universiteto studentų suburiamas investicinis komitetas, kuris įgyja galimybę valdyti tikrą 18,5 tūkst. eurų investicinį portfelį. Komiteto nariams yra sudaroma galimybė mokytis iš tikrų šios srities profesionalų, o sudaryta mokymų programa užtikrina nenutrūkstamą ir kryptingą darbą siekiant tapti tikru šios srities specialistu.  Ieškodami pelningų ilgalaikio investavimo sprendimų investicinio komiteto nariai atlieka kruopščią fundamentinę finansinių instrumentų analizę, o įgyta patirtimi dalijasi rašydami straipsnius, kurie yra publikuojami žurnale „Investuok“. Į komitetą renkami tik aukštos motyvacijos asmenys, turintys reikiamos patirties finansų valdymo srityje.

Ieškodami pelningų ilgalaikio investavimo sprendimų, investicinio komiteto nariai atlieka kruopščią fundamentinę ir techninę finansinių instrumentų analizę, o įgyta patirtimi dalijasi rašydami straipsnius, kurie yra publikuojami žurnale „Investuok“.

Vilniaus universiteto Studentų investicinis fondas man buvo vienas nuostabiausių nuotykių ir vienas didžiausių iššūkių gyvenime. Kiekvienam linkiu atrasti tokią erdvę, kokia VU SIF tapo man – įkvepiančią, mokančią, kartais gerai supurtančią, bet visada palaikančią ir parodančią kelią. Laikas, praleistas valdyboje, buvo puikus, be galo džiaugiuosi sutikusi tiek daug protingų ir draugais iš didžiųjų raidžių tapusių žmonių. Esu labai dėkinga už viską! 

Kamilė Varnelytė

VU SIF alumni

Projektų komanda yra atsakinga už fondo prekinio ženklo žinomumo didinimą, socialinių tinklų priežiūrą, viešų paskaitų rengimą ir partnerių paiešką. Projektų komandos nariams yra suteikiama išskirtinė galimybė sudalyvauti mokymuose, kuriuose galėsite giliai pasinerti į marketingo bei verslo valdymo teoriją, o įgytas žinias panaudoti garsindami VU SIF ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje.

Organizacija – savanoriškai ir kokybiškai ugdanti investuotojų bendruomenę – gyvuojanti tik jaunų, veržlių ir iniciatyvių asmenų dėka!

Vasaris Prunskas

VU SIF alumni

Fondo direktorius užtikrina efektyvią kasdienę Fondo veiklą.

Sekite mus!
Kontaktai

Adresas: Saulėtekio al. 9, 907 kab.
Vilnius, Lietuva

Tel: +370 642 27 337

El. paštas: direktorius@vusif.lt